Γεωπονική Σχολή Α.Π.Θ. Αγρόκτημα Γεωπονικής Σχολής Α.Π.Θ.

Χρήσιμα

Μέλη ΔΕΠ

Νεός ΝΟΜΟΣ ΑΕΙ

Παράβολα για πιστοποιητικά

Δηλώσεις Μαθημάτων

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων

Βιβλία

ΝΕΟΣ Οδηγός Σπουδών 2012-13

Τηλεφωνικός Κατάλογος

Έκθεση Εσωτ. Αξιολόγησης (2008)

Έκθεση Εξωτ. Αξιολόγησης (2010)

Αξιολόγηση Μαθημάτων (ως 26.01)

 

Αποφάσεις Σχολής

Προσκλήσεις

Προκηρύξεις Θέσεων

Εκλογές μελών ΔΕΠ

Εκλεκτορικά Σώματα

Εισηγητικές Επιτροπές

 

ΤΟΜΕΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Ιακωβίδου Ολγα

2. Μάνος Βασίλειος

3. Μάττας Κων/νος

4. Παπαδάκη-Κλαυδιανού Αφροδίτη

5. Σέμος Αναστάσιος

6. Τζίμητρα-Καλογιάννη Ειρήνη

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Μιχαηλίδης Αναστάσιος

2. Σεργάκη Παναγιώτα

3. Τσακιρίδου Ευθυμία

ΛΕΚΤΟΡΕΣ

1. Νάστης Στέφανος

2. Παρταλίδου Μαρία

3. Μπουρνάρης Θωμας

 

ΤΟΜΕΑΣ ΕΓΓΕΙΩΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΩΝ, ΕΔΑΦΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Αντωνόπουλος Βασίλειος

2. Ζαλιδης Γεώργιος

3. Ζήσης Θωμάς

4. Μπαμπατζιμόπουλος Χρήστος

5. Μπαρμπαγιάννης Νικόλαος

6. Νικήτα-Μαρτζοπούλου Χρυσούλα

7. Παναγιωτόπουλος Κυριάκος

8. Παπαμιχαήλ Δημήτριος

9. Προδρόμου Κων/νος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Παυλάτου-Βέ Αθηνά

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Βουγιούκας Σταύρος

2. Γεωργίου Πανταζής

3. Καρπούζος Δημήτριος

4. Κωστοπούλου Σοφία

5. Κωτσόπουλος Θωμάς                

6. Ματσή Θεοδώρα

7. Μόσχου Δημήτριος

ΛΕΚΤΟΡΕΣ

1. Aλεξανδρίδης Θωμάς

2. Υψηλάντης Ιωάννης

3. Φράγκος Βασίλειος

 

ΤΟΜΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Κοτζεκίδου-Ρουκά Παρθένα

2. Λαζαρίδης Χαράλαμπος

3. Μπιλιαδέρης Κων/νος

4. Ρουκάς Τριαντάφυλλος

5. Σουφλερός Ευαγγελος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Γερασόπουλος Δημήτριος

2. Κουτσουμανής Κων/νος

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Κατσανίδης Ευγένιος

2. Μιχαηλίδου Αλεξάνδρα-Μαρία

ΛΕΚΤΟΡΕΣ

1. Γούλα Αθανασία

2. Λαζαρίδου Αθηνά

3. Μοσχάκης Θωμάς

 

ΤΟΜΕΑΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1.Αυδή Μελπομένη

2. Ντότας Δημήτριος

3. Παπανικολάου Κων/τίνος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Αποστολίδης Απόστολος

2. Σινάπης Ευθύμιος

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Βατζιάς Γεώργιος

2.Μιχαηλίδης Γεώργιος

 

ΤΟΜΕΑΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΜΠΕΛΟΥ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Θρασυβούλου Ανδρέας

2. Κουκουρίκου-Πετρίδου Μαγδαληνή

3. Νικολάου Νικόλαος

4. Οικονόμου Αθανάσιος

5. Σιώμος Αναστάσιος

6. Τσαλικίδης Ιωάννης

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Ζιώζιου Ελευθερία

2. Τσιράκογλου Βασίλειος

3. Κουνδουράς Στέφανος

4. Μολασιώτης Αθανάσιος

ΛΕΚΤΟΡΕΣ

1. Koυκουνάρας Αθανάσιος

2. Τανανάκη Χρυσούλα

3. Τσουβαλτζής Παύλος

 

ΤΟΜΕΑΣ ΦΥΤΩΝ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ 

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Βερεσόγλου Δημήτριος

2. Διαμαντίδης Γρηγόριος

3. Ελευθεροχωρινός Ηλίας

4. Κωνσταντινίδου Ελένη

5. Καλμπουρτζή-Γκαϊδατζή Κυριακή

6. Ρουπακιάς Δημήτριος

7. Τσαυτάρης Αθανάσιος

8. Τσιούρης Σωτήριος                 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Δόρδας Χρήστος

2. Μαμώλος Ανδρέας

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Kαραμανώλη Αικατερίνη

2. Μαυρομάτης Αθανάσιος

3. Νιάνιου-Ομπεϊντάτ Ειρήνη

4. Πολύδωρας-Πολύδωρος Αλέξιος

ΛΕΚΤΟΡΕΣ

1. Μενεξές Γεώργιος

2. Τσιάλτας Ιωάννης

 

ΤΟΜΕΑΣ ΦΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Κατής Νικόλαος

2. Κωβαίος Δημήτριος

3. Μενκίσογλου-Σπυρούδη Ουρανία

4. Παπαδοπούλου-Μουρκίδου Ευθυμία

5. Προφήτου-Αθανασιάδου Δήμητρα

6. Σαββοπούλου-Σουλτάνη Ματθίλδη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1.Κουλούσης Νικόλαος

ΕΠΙΚΟΥΡΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

1. Καραογλανίδης Γεώργιος

2. Λαγοπόδη Αναστασία

ΛΕΚΤΟΡΕΣ

1.  Μαλιόγκα Βαρβάρα

aeroporika

Greek

English